Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 39 éves vagyok. Torticollis...

39 éves vagyok. Torticollis (ferde nyak) van.2 szer műtöttek vele gyerekkoromban. Jár erre a betegségre adókedvezmény?

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben a jogszabályban kellene böngészni, hogy jár-e rá (szerintem nem).

A leleteiden, orvosi papírjaidon kell lennie egy BNO kódnak (egy betűből és számokból áll - szerintem neked valami G2430 lehet), és meg kell keresni, hogy szerepel-e a jogszabály alján lévő listában. Én se szövegesen, se a kód alapján nem találtam, persze én csak google alapján találtam ezt a számot, de pontosan meg kellene nézni a leleteden, az a biztos.

2019. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Uh, bocs, a jogszabály linket lehagytam:

[link]

2019. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáírni hogy kétszer műtöttek is vele gyerekkoromban de sikertelenek voltak . A gerimcem is elhúzta az izom abba az irányba. S szédülni is szoktam.
2019. jan. 31. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!