Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

SOS! Intim Borotválkozás után keletkezett valami vizholyag szerű valami, a szőrtüszőgyulladásom mellé. Meg nem pukkadt ki, de félek, mivel a szám felett is volt egy ugyan olyan azt kipukasztottam és most nagyon fáj és ég egyfolytában. Ez mi lehet?

Intim borotválkozás után sajnos gyakran kapok szőrtüszőgyulladást. Most társult hozzá ez a hólyag. A szám felett és az arcomon is volt már ilyen, ami aztán kipukkadt és most piros rettenetesen ég, és gennyes. Ha odalent ez lenne elég kellemetlen lenne. Szeretném megelőzni de f ő galmam sincs hogy mi ez. Valakinek volt már ez vagy hasonló.

18L

febr. 1. 01:12  Privát üzenet  

A válaszok
Mennyire nagy?

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 1. 01:22 Privát üzenet

Lehet kapni fertőtlenítő sprayt igaz csíp mikor lefújod de hatásos. Octinesept+ a neve

Hatalmas segítség, gyorsan gyógyulnak a hegek, nem fertőződik el. Vegyél egy kis flakonosat próbáld ki.

Nekem is szőrtűsző gondjaim vannak akkor javasolta a bőrgyógyász mikor ő nyitott fel gyulladást :(

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 1. 02:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az hogy állandóan szomjas vagyok, aztán iszok és megint ugyan olyan száraz a szám ez miért van?
Folyton ki van száradva a szám és bármivel bekenek maximum fél óráig 'normális' állapotban van de utána megint és bármennyiszer is kenem ugyan ez történik. Mi lehet az oka?
Tisztán tartom az arcom mégis pattanásos vagyok, az arcomon egy kevés és a szám körül de ott sem sok van2-3DB, Pedig naponta használom a clear clinic (arclemosó) féle...
Ki fogom tudni nyitni a szám és minden ugyan olyan lesz? (Bővebben lent)
Ha a herpeszt belabellozom, és ugyan azzal a labelovval máshol is bekenem a szám, akkor máskor is kijön emiatt herpeszem?
Van egy seb a szám belsejében és gennyedzik már egy szer le szedtem a gennyet de reggelre ugyan olyan lett mit kéne vele csinálni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!