Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb bordaív alatti fájdalom?

Jobb bordaív alatti fájdalom?

Figyelt kérdés
1 hete elkezdett fájni a hasam,először puffadás és bél fájdalom majd az alhasamra főként jobb oldara sugárzott ugyhogy rohantunk a surgossegire de szerencsere nem vakbel.Kozben elkaptam az influenzat,az orvos szerint fajhat attol is hogy rahuzodott..2napig semmi fájdalom majd a jobb bordaiv alatt foleg az oldalamnal erzek fajdalmat,nyomasra erzekeny,nyom ha a jobb oldalamon fekszem.nem eros a fajfalom csak kellemetlen..ez is lehet az influenza miatt?

2019. febr. 6. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Na, nekem mintha egészen hasonló lett volna, de talán már el is múlt. Január 26-27-től 3-4 napig volt hányinger/hasfájás erős puffadással (+ térdfájással) és eközben éreztem a jobb bordaív alatt olyat, mintha epegörcs lett volna. Nem igazán fájt, csak kellemetlen volt, amikor éppen elaludtam volna, akkor elkezdett ugrálni bennem valami, időnként még hátul is éreztem. Aztán enyhült, ritkábban jelentkezett. Az influenzás gastro-enteritisnek már vége, most hét végén volt pár nap 37-37,2 enyhe hőemelkedés, de tegnap este már 36.6. És ez a jobb bordaív alatti enyhe gorcsölésnek is mintha vége lenne.

Megjegyzem, 2015-ben kísértetiesen ebben az időszakban átment rajtam ennek a vírusnak az ősapja, akkor azt hittem, hogy meghalok. A rekeszizom felett izomzattal rendelkező belső szerveim (gyomor+epehólyag) olyannyira görcsöltek, hogy még a karjaim is rángatóztak az egész felső testemmel együtt, csillapíthatatlanul vagy 1,5 órán át. Ez a mostani enyhe árnyéka volt annak.

2019. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a vírustól is, illetve ajobb bordaív alatti fájdalom epekőre, az epegörcsre utalhat.
2019. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!