Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyámat tényleg lefogják...

Ggboy303 kérdése:

Anyámat tényleg lefogják százalékolni? Ha igen utánna mitévő lesz?

Figyelt kérdés
Anyámnak problémája van a hallással. Az egyik fülére rosszul hall a másik az kicsit jobb helyzetben van. Az üzemorvos elküldte őt műtétre (Szegedre) (elöbb voltak vizsgálások stb.) Anyukám nem igazán akatta mert félt a műtéttől. Nálla veszélyesebb is volt mivel asztmás meg minden baja van. A műtét sikerült de folyamatosan szédült. Aztmondták, hogy a szédülés még el fog tartani 1-2 hétig. Eltelt másfél hónap de nem javult a szédülés. Megvizsgálták és a műtétnél azthiszrm nagyobb valamit tettek be mint kelledt volna. Így újra megcsinálták a műtétet de sajnos nem javult semmit az állapota és ugyan olyan süket maradt. A boltba még eltud menni egyedül de messzebb mint pl a helyi orvos vagy takarék szövetkezet már nem. Elment nemrég az orvoshoz és aztmondta, hogy le fogják százalékolni a következő hónapban. Pedig a műtét elött erős volt és fitt. Tényleg lefogják százalékolni? Ha igen mit tud magával csinálni? (5 tagú a család és így is hónapról hónapra éltünk...) Tényleg megtehetik ezt? Más hibája miatt tönkretenni egy ember hátralévő életét?

#munka #siket #süket #fülműtét #ledzázalékolás
2019. febr. 10. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Én nekem születési hiba a halláskárosodás. Egyik fülemre 70%-ban a másik fülemre 40%-ban nem hallok.

Asztmás vagyok, és szinte mindenre allergiás. Pár hónapja BPPV is van. Ez Vertigó vagyis szédülés..Mégsem százalékolnak le.

Gondolom anyudat ha le is százalékolják akkor a műtéti hiba miatt. De szerintem max 40% fogják leszázalékolni. Emellett 4 órába eltud menni dolgozni. A rokkant nyugdíja nem lesz sok.

2019. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Be kell perelni a kórházat.
2019. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez így megy Magyarországon. Nem tudom a leszázalékolás kötelező-e, de ha megtörténik, akkor rokkant nyugdíjasnak fog számítani, szóval kevesebb lóvé meg minden. Segélyt kell kérni.
2019. febr. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta?
2019. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!