Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iskolaorvosnál melltartó le...

Iskolaorvosnál melltartó le vagy maradhat? Melyikből van több?

Figyelt kérdés

Van ugyebár az a sztereotíp iskolaorosi vizsgálat, ahol csak felhúzod a felsődet, lányoknál melltartó is maradhat. Illetve a másik véglet meg az egy szál bugyi, mezítláb, nadrág/szoknya, zokni/harisnya sem maradhat, melltartó sem.

Arra lennék kíváncsi, hogy melyikből lehet a több? A sematikusból vagy a túlalaposból.


(Kérem a tisztelt válaszolókat, hogy a KÉRDÉSRE válaszoljanak, senki nem kíváncsi az ilyen litániákra, meg ellenségesdire)


2019. febr. 12. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a melltartós változat dominál, én sose vettem le semmilyen iskolai vizsgálatnál, de hetedik óta a nadrágot se vettem le, az tuti.
2019. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Hivatalosan/szabályosan a melltartót is le kell(ene).

Mivel a lányoknál elvileg mell vizsgálat is van.

2019. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell leveni, legalább is tőlem sosem kérték és az osztálytársaimtól sem.

És ha kérnék is jogod van megtagadni, csak akkor veted le ha akarod.

2019. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Az életkor előre haladtával növekszik annak az esélye, hogy a melltartó is lekerüljön. (A diák életkorával, meg a dokiéval párhuzamosan is...) De kicselezheted, ha egyáltalán nem veszel melltartót.
2019. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Melltartó levétele gyakoribb,de bugyira vetkőzés nem igazán.Iskola orvos meg nőgyógyász hogy melleket nézegessen,nőgyógyász is a legtöbb esetben kérésre tapintja át a melleket.


Bármi ami számodra kínos nem kényszeríthető rád,melltartóban is meg tud hallgatni,vagy ha bugyira vetkőzést akar akkor is megteheted hogy csak azt a ruha darabot veszed le,ami a vizsgálathoz kell és már öltözöl is vissza a vizsgálat után,nem egyből egy bugyiba kell ácsorogni,de azért ne hogy mindent megtagadj.

2019. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát, nálunk alsóban néha le kellett, nem is mindig, mosmá nem
2019. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!