Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Növelhető még a magasságom?

Növelhető még a magasságom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves betegséggel kűzdő fiú vagyok. Fekélyes vastagbélgyulladással élek, annak is az aktív állapotában vagyok (Nem tudok hízni). Engem sajnos nagyon zavar a magasságom. :/ Jelenleg 178 cm magas és 58 kg vagyok. Augusztus óta nem nőttem semmit. Apa is 178 cm, anyu 170 cm körüli és a férfi rokonaim is nagyjából olyan magasak, mint apa. Nem sportolok rendszeresen, és ahogy az előbb is írtam: akármennyit is eszek képtelen vagyok hízni. Már-már komplexusos vagyok, hiszen szinte minden haverom körbenő engem. :( Válaszokat várom és köszönöm. :)

2019. febr. 12. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőhetsz. De ha nem nősz, az sem baj. A 178cm már nem alacsony.
2019. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarsz nőlni, ez teljesen normális magasság és mivel a rokonaid sem magasabbak valószínűleg te sem leszel az.
2019. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez elég kemény R. I. P. :(
2019. febr. 12. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig van rá megoldás, hogy nagyobb legyél, fel röppensz az űrbe és ott nőhetsz pár centit, ugyanis kint az űrben a gerinc csigolyákat tágítja vagy mit olvastam, szóval ha neked nagyon megéri, akkor hajrá!
2019. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én magasabb vagyok mint szüleim és testvérem és a felmenőim és a vérszerinti rokonok. Te korodban én 175voltam, most 185cm. Ha nem nősz az se gáz, jobb lett volna szerintem, ha 175 maradok, esetleg 180. Sok magasabb barátom van, de hidd el nekik se jó, mindenhol huzzák le a fejüket, még én is sok mindent lefejelek néha. Meg sokaknál már hát probléma fiatalon, nem annyira jó ez.
2019. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát arra sajnos nincs pénzem. :D Hozzáteszem: akármennyire is jó ez a 178 cm, akármerre járok, szinte mindenhol 180+ velem egykorút látok, és az osztályomban is kifejezetten. Bár… én már annak is örülnék, ha a magasságom egy egyessel és egy nyolcassal kezdődne.
2019. febr. 12. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne legyen neked ettől kisebbségi érzésed.58 kg val nem is látszol alacsonynak .Nagyon sok fiu van aki csak 170 körüli,még sem szalad neki a tengernek .

Te nem is tudod milyen jó,ha nem vagyunk egyformák .

2019. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!