Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy mindig éhes...

Az normális, hogy mindig éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egyfolytában éhes vagyok,bármennyit is eszek. Így is 8 kilót híztam,és folyamatosan hízok. Pedig nem is volt rám igaz a kövérség. De kezdek az lenni. Látszik is rajtam. Eddig mindig csak fogytam,illetve vékony voltam,de nagyon.
2019. febr. 13. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2019. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kamasz vagy, akkor normális, hogy megnőtt az energiaigényed, hiszen nősz és fejlődsz. Ha sovány voltál, akkor csak behozod az elmaradást.
2019. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tápláló amit eszel,akkor nem normális.Milyen fizikai leterheltséged van?sportolsz-e?kb.mennyi a kalória beviteled?
2019. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem normális, hogy mindig éhes vagy. Akkor sem, ha hízol, és akkor sem, ha nem.

Iszol eleget? Ha nem, akkor próbálj meg levest enni!

2019. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Eddig mindig csak fogytam,illetve vékony voltam,de nagyon."

Persze, megszülettél mondjuk 3-4 kilóval, és azóta egyfolytában csak fogytál, ugye? :)


"8 kilót híztam"

Na de mégis mennyi idő alatt?


"nem is volt rám igaz a kövérség. De kezdek az lenni. Látszik is rajtam. Eddig mindig csak fogytam,illetve vékony voltam,de nagyon."

Nem kövérség kezdete ez, hanem testképzavaré...

2019. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!