Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek után mit kéne tegyek?

Ezek után mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész nyáron kezdődött amikor is egy tábor előtt elkezdtek pánikrohamjaim lenni.A tábor után kivizsgáltak és azt mondták hogy túl sok cukros italt ételt ilyesmik miatt van ez az egész.Eltelt egy kis idő,nagyjából decemberben újra előjött a pánikrohamom mert kicsit visszaestem és megint sok cukrot vittem be.Általában nagyobb napok előtt szoktam izgulni mint amikor egy hét szabadság után kell menni iskolába.Aztán megint elment egy nagyon rövid időre a pánikrohamom de nemrég ezen a héten amikor lefeküdni készűltem egy mellkasomnál lévó szúrást fedeztem fel ami miatt bepánikoltak hogy ugye nem nagyon nagy baj és sokáig nem tudtam lefeküdni.Szerdán mentem pszichológushoz és kérdezgetett megnyugtatgatott valamint technikákat mutatott be ,jövő szerdán megint megyek de néha most is jelentkezik ilyen egy egy ritka szívszúrás,nyugtatgatom magam de eléggé kétségbe vagyok néha esve és nem tudom hogy csak akkor szúr-e amikor rá gondolok vagy amikor nem de tudom hogy legtöbbszőr belégzéskor van ilyen,gondolkodtam rajta hogy majd szerdán megkérdem a pszichológus nőt de valahogy nagyon félek hogy meghalok egyszer az ilyen kis ritka egy egy szúrás miatt,lehet hogy beképzelem?

2019. febr. 14. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem képzeled be. A szúrás ott van de mivel orvos megvizsgált és nem talált szervi betegséget akkor nem fogsz belehalni. A pánik sokszor attól van, hogy egy apró tünettől megyjedünk, bepánikolunk. Halgass a pszichológusra.
2019. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor se veszélyes ha ez nyáron volt?
2019. márc. 3. 20:09
 3/4 A kérdező kommentje:
mármint a kivizsgálás
2019. márc. 3. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:

nem vagyok orvos meg orvosnál se voltam soha de nekem is van hasonló tünetem

Az én szivem/ szivem tájéka is szokott fájni, veled ellentétben azonban én nem ijedek meg ettől

A tested próbál jelezni hogy valami nem oké de nem fogsz bele halni ne félj

ilyenkor amikor ezt érzed próbáld meg kicsit kisszellőztetni az agyad, menj ki sétálni (gondolom sulis vagy, várd meg a szünetet vagy ha nem birod akkor kérenz ki pár percre), hallgass zenét vagy tereld el valamivel a figyelmed

2019. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!