Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szules utan libido mikor ter...

Szules utan libido mikor ter vissza? Majdnem 3 eve szultem, mit kene tennem?

Figyelt kérdés

Termeszetes uton szultem, szakadas gatseb minden ami kell. Egy evig szaraz voltam es allandoan berepedrem szex kozben. Aztan ez elmult. De a libidom nem tert vissza. Nem elvezem a szexet nem is akarok, olyan fura erzes.

Aztan mostanaban neha egy honapban 2-3x erzek nemi vagyat. A menzesz alatt (?!) es az ovulacio korul. Menzesz alatt kb okyan vagyat erzek mint regen. Aztan ez is elmulik.

Es itt jon be az, hogy a lanyomat nem tudom hova tenni, egy szobas garzonban lakunk, a jelenleteben hiaba erzek neha havi 3x valamicske vagyakozast hogyha ott van a gyerekem es nem tudok megmozdulni sem. Mire este leteszem aludni mar nincs kesztetesem es kulonben is utalok csendbe hangvisszafojtva.

Na erre mi a megoldas?


2018. júl. 13. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Panzió, gyerek nagyira bízása, bébiszitter... vagy aszéta életmód, és borítékolható válás.
2018. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
AVIVA torna!
2018. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!