Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két héttel az első tetoválás...

Két héttel az első tetoválás eltávolítás után irtó nagy hülyeséget csináltam, megvakartam, és most totálisan felpuklisodott az egész. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Természetesen fel fogom hívni azt, aki csinálta, de csak később tudom, viszont be vagyok parázva, úgyhogy előbb kiírom ide, hátha valakinek van tapasztalata. Az egész tökéletesen nézett ki, semmi baj nem volt vele, sima volt, minden rendben volt, AMÍG egyszer fel nem ébredtem az éjszaka közepén arra, hogy állatira viszket, így megvakartam, majd szépen visszaaludtam. Másnap láttam, hogy puklis lett. Még aznap az egészet fullra megvakartam kegyetlenül, tudom, hogy hülyeség volt. Ezután az egész felpuklisodott. Ugye nem tettem tönkre végérvényesen? Van valami krém, vagy bármi, amivel gyorsan segíthetek rajta? Az alkaromon van a tetkó.
2019. febr. 15. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy újra át kell üttetni, ha meggyógyult. Jó eséllyel tönkretetted.
2019. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!