Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki menstruál az miért lesz...

Aki menstruál az miért lesz begolyózva? Észre vettem hogy barátnőm ilyenkor, ordíbál, sír, és nagyon dühbe jön ha meg nincsen meg neki akkor rá sem lehet ismerni! Ti is ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt. És azért, mert csomó embernek fáj. Van aki alig tud az ágyból felkelni. Sőt olyan ismerősöm is van, aki minden menzesznél hány...
2010. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem, én csak görcsölök,de elég az.

Egyébként a hormonok miatt van.

2010. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de nálam semmi változás nincs ha megvan.. mégcsak nem is fáj.
2010. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15:12 Te mázlista...
2010. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam dilizni. Előtte felfújódok, mint a labda, és mindent megennék, de más jel nincs, ettől még a környezetem el tud viselni. Legfeljebb nekik akkor kevesebb kaja jut! :)
2010. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én előtte és közben utálatos vagyok. Azt veszem észre magamon, hogy mindenkit sértegetek- akár ok nélkül is, minden kis hülyeségen felkapom a vizet. Nem tudok mit tenni ezzel... ha észreveszem magam, leállok, de aztán kezdődik újra az egész.
2010. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
A menzesz természetes dolog, minden nőnek van, de sokan erre hivatkozva kifordulnak magukból. Vannak hormonok, van, aki rosszul van, ez is természetes, de akinél ez ilyen szintű problémát okoz, mint a kérdező barátnőjénél, az forduljon orvoshoz vele. Ha meg nem beteg, ne hisztizzen.
2010. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15:25, képzeld, voltam már több nődokinál is, azt mondták, nem tudnak mit csinálni ezzel, ha a görcsoldók nem hatnak. És nem én vagyok az egyetlen nő, akinek ezt mondta a dokija.
2010. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előtte ideges szoktam lenni, ha pedig megjön, akkor sokszor erősen görcsölök, fájok, és hányingerem van, nem esnek jól a hideg dolgok. De ha jól el tudom lazítani magam, akkor nem érzem.
2010. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!