Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet rosszul 1 csaj a...

Hogy lehet rosszul 1 csaj a vértől? Amikor menstruál, önmagától is rosszul van?

Figyelt kérdés

komolyan érdekelne :D m ezt nem tudtam eddig még megfejteni.

1 csaj ismerősöm sipákol folyamat, h ő így fél a vértől, úgy, ájul tőle, ha látja stb.

akk, mindig elájul magától, ha tampont cserél, v. mi?XD

vértől félős lányok, ti is írjatok!


2011. jún. 21. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én rosszul vagyok a vértől,de a menstruációtól nem, mivel az természetes. Attól a vérzéstől félek ha valaki megvágja magát vagy autóbalesetet szenved stb. ,mert nekem ez természetellenes,meghalhat bele vagy nem tudom. A "nem normális vérzéshez" az kell hogy felsértsék a bőrüket az emberek és a bőrük alól jön ki a vér amitől rosszul vagyok de a menstruáció során eltávozó vér "természetes" és egyáltalán nincs vér szaga. A vérnek erős vas szaga van a menstruációs vér pedig annál büdösebb és nem érzősik benne az a jellegzetes vas szag. Nálam a két vérzés nem ugyan abba a kategóriába sorolható.

18/L

2011. jún. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és ha olyan sebet láltsz, ami pl. 1napos (mondjuk 1 vágás a lábon) és sötétpiros alvadt már a vér, az nem készít ki?

O.o

engem a menstruáció mindenhogyan kikészít, míg a legvéresebb horrort is simán megnézem ( jó, a menst.-tól sem ájulok el, de egyszerűen nem bírom, ha vki betétet használ, és érződik a Szag...akkor oda tudnék hányni)

2011. jún. 21. 01:09
 3/5 anonim ***** válasza:
A menstruációs vérnek is van vas szaga. Persze, ha nem tisztálkodik valaki rendszeresen, akkor bomlani kezd, és az nagyon kellemetlen...
2011. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem maga a vér látványa nem készít ki, én attól leszek rosszul, ha olyan helyről folyik a vér, ahonnan nem kellene, pl megvágom magam... de akkor sem a látványtól, hanem a tudattól, hogy most akkor van egy nyílt seb rajtam és kifolyik a vérem :D

de pl véradó vagyok... 10 percig fekszek egy ágyon, miközben látom, h csorog a vérem egy tasakba és semmi bajom tőle, a látványtól se...


21/L

2011. jún. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rucaöröm válasza:
Én rosszul vagyok a vértől,és a sebek látványától is, de ájuldozni nem szoktam, csak nem bírok odanézni,esetleg émelygek. Ha menstruálok,megnyugtat a tudat, hogy a menstruációkor távozó folyadékban igazából nagyon kevés a vér, sokkal több az egyéb nedv, de az a kis vér is megfesti pirosra.
2011. jún. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!