Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha enyhe hasmenése...

Mit tegyek, ha enyhe hasmenésem van, és egy 2 órás buszút áll előttem?

Figyelt kérdés

Izgulós vagyok, és olyankor gyakran megy is a hasam. Utazás előtt különösen stresszelek, mert attól félek, hogy mi van, ha majd a buszon fog rám jönni, amikor nem tudok elmenni. Tudom, hogy pszichés eredetű, de hát attól még ugyanúgy jön... :c Van esetleg valaki, aki hasonló cipőben jár? Tudnátok tanácsot adni, hogy mit érdemes ilyenkor tenni, vagy milyen gyógyszerek segíthetnek?


Pszichológushoz járok, de még csak pár alkalommal voltam eddig, így nem sok minden változott.


Nagyon köszönöm a segítséget.


2019. febr. 15. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Most egy szem lopedium. A továbbiakban pedig majd segít a pszichológus.
2019. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lopediumot egy ideig egészen gyakran vettem be, de félek, hogy nagyon bezavar a bélműködésembe. :( De sajnos valószínűleg ez marad most is.


Köszi a választ, ment a zöld kéz! :)

2019. febr. 15. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kiélezett a helyzet,én egy felrakott pelenkát ajánlanék . Nincs az a homlokodva irva ,hogy ilyen is van rajtad .Az a tudat,hogy be vagy biztositva ,bárhol is érne ,azt fogja eredményezni,hogy hasmenésed sem lesz .
2019. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon igaz, jó ötlet! Még nem jutott eszembe. Köszönöm szépen!
2019. febr. 15. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj vonattal.
2019. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!