Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan elaludni?

Vampirebillyy kérdése:

Hogyan lehet gyorsan elaludni?

Figyelt kérdés

Szóval, elég nehezen tudok néha elaludni, és ha sikerül is, mikor felkelek, fáradt vagyok. Pedig nem alszok keveset. Kb. 7, 8, vagy akár 9 órát is szoktam aludni.

Tehát arra van valami módszer, hogy gyorsan el tudjak aludni, és kipihent is legyek, mikor felkelek? (Birka számolást már próbáltam, köszi :D)

Apám katona volt, és neki volt ilyen módszere, de sosem kérdeztem meg tőle, hogy hogyan csinálja... :D


Köszi a válaszokat!!



#alvás #módszer #elalvás #segítsetekplsxd
2019. febr. 17. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy a legkönnyebb, ha szellemileg és fizikailag is fáradt vagy. A mozgás mindenképp segít.
2019. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld kizárni a külvilágot, ahogy csak lehet. Szemfedő/arcmaszk segít elaludni vaksötétségben is, ez pszichologiai tény. Rengetegen használják, én enélkül nem tudok elaludni. Ha szükséges akár füldugót is használj. De jobb ötlet relaxációs zenéket berakni elalváshoz, tényleg segít.

Ezen kívül alvást segítő gyógyszerek is vannak gyógynövényi alapanyagokkal, de fontos hogy ne altató legyen, az idővel kikészít, meg rászoksz. Vagy sleep-aid tea.

Énamikor én éjszakás voltam alvászavarjaim voltak. Nekem ezek segítettek.


Elalváshoz rakd be ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=1ZYbU82GVz4

2019. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így visszaolvasva *minusz 2 én :D
2019. febr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!