Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne este gyorsan...

Hogy lehetne este gyorsan elaludni?

Figyelt kérdés
Én van amikor órákig nem tudok elaludni és elegem van ebből.. már nagyon régóta megy ez. A melegtől is, meg azért, mert horkolnak körülöttem (nem tudok ez ellen semmit se tenni). Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnák elaludni gyorsan? Valami meleg tejet olvastam h igyunk elalvás előtt, de én nem fogok ilyen melegbe meleget inni. szóval nem tud valaki valami olyat ami TÉNYLEG működik és 1 perc alatt már alszok??
2012. júl. 2. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvass valami tömény szakszöveget, ami baromira nem érdekel és nem is érted! De halálkomolyan, nálam beválik ebben a melegben :)
2012. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fáraszd le magad... Menj el este futni, biciklizz egy nagyot, ha lány vagy takarítsd ki az egész lakást, ha fiú vagy végezz kerti munkát (kapálj pl. egy kicsit), és hidd el, nem lesznek ilyen problémáid.
2012. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!