Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Nekem van hogy...

Mitől lehet? Nekem van hogy hírtelen beszúr a melkasom, olyankor levegővételre erősödik a fájdalom, majd pár másodperc után valami roppanás szerűt érzek, és elmúlik! Ez időnként fordul elő úgy 2-3 napja!

Figyelt kérdés

#mellkasi fájdalom #melkasszúrás
2019. febr. 19. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos ad beutalót tüdőgondozóba, vagy röntgenre.
2019. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Instant háziorvos és tüdőgyógyászat/pulmonológia,egy biztos ha ismétlődik a házi dokihoz mindenféleképp menj el . Lehet be vannak gyulladva a hörgőid,vagy a léghólyagocskákkal van valami. :) Nagyon poros dolgot nem csináltál mostanság? vagy allergiás nem e vagy valamire? :)
2019. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem nem csináltam semmi olyat, viszont most jelentkezett egy állandó fájdalom, levegővételre erősödő!

2019. febr. 19. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ilyen nekem is szokott lenni (bár én inkább a szívem körül érzem). Én a nagy melegekben (illetve a hőmérséklet ingadozásokkor vettem észre első körben).

Aktív dohányos vagyok (19 éves korom óta, most 27 vagyok) de már 12-13-14 évesen is éreztem. Stresszesebb időben jobban előjön, pl volt páromnál mikor sok volt a vita (sajnos).

Voltam vele dokinál mert magas a vérnyomásom (a határ értek csúcsán vagyok 130 körül, 80-100 as pulzussal) nem tudott rá mit mondani. Azóta ritkán jön csak elő.

Nekem az vált be, hogy 1. nem veszek nagy levegőt 2. kicsit elkezdek mozogni (jobbra balra fordulás hátra dőlés, kihúzás stb.)

Semmiképpen se pánikolj, illetve nekem a friss (hideg levegő) segíteni szokott (de bőven benne van, hogy csak placebo). De a jelenség nem tart tovább 2-5 mp nél. Dokinak mindenképpen mond el.

dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!