Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szörtüszőgyullasás furukulus?

Szörtüszőgyullasás furukulus?

Figyelt kérdés
Intim területen borotválkozás után használtam aftrrsahve-t,de az sem segített , trhát lett egy szörtüszőgyulladásom. Ami késöbb egy nagyobb gyulladás lett. Zuhanyzás után nyimkodtam, de ilyen ázlátszós folyadék jött belőllr. A fájdalommal nincs gond, nem fáj annyira. A szőrszállat kihúztam belőlle, de amikor nyomkodtam a körmömmel a tetejéből lecsiptem egy darabot, ls ott most egy ilyen kisebb süllyedés van benne, de ez már nem vészes annyira. Nem akkora mint amiket interneten látok. Szerintetek mit kéne vele csináljak? Nem fáj hanem inkább kellemetlen amikor dörzsöli a nadrág.

#furunkulus #furunculus szőrtüszőgyulladás
2019. febr. 20. 22:45
 1/3 A kérdező kommentje:
A hibákért bocsi, előre is köszönöm a válaszokat
2019. febr. 20. 22:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyél fertőtlenítőt ami összehúzza a sebet.

Octine sept a legjobb erre

2019. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vettem hasinló készítményt. A gyulladás lement de nég mi dig van rgy kissebb gumo a helyén nemtudom mi lehet az nem fáj se semmi csak ott van
2019. febr. 24. 21:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!