Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tragusnál vadhús? Mivel...

Tragusnál vadhús? Mivel tüntessem el?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja szúrattam a tragusomat. Néha nem is fáj csak érzékeny máskor kellemetlen, van hogy gennyes is de ez sem durván. Van mögötte egy dudor szerintem elég nagy már. Próbáltam az octeniseptet hirdogén peroxidot de nem igazán javul. Mit tudtok ajánlani? A kamilla tea segíthet ezen?

2019. febr. 22. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Kamilla tea?


Orvos!

2019. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg vadhús, vagy csak gennyes dudor? Nekem másfél hónapos a két helixem egymás mellett, de folyamatosan nőnek rá és tűnnek el ezek a folyadékkal teli gömb alakú dudorok. Hidrogén peroxidot használj naponta sokszor, neekem az le szokta szárítani teljesen.
2019. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Patikában vegyél hidrogén-peroxid oldatot, azzal ecseteld napi 3x legalább 3 héten át. Kívül belül. Viszont ügyelj, hogy a hallójáratba ne kerüljön, utána itasd ki fültisztító pálcikával belül.

A helixhez is tökéletes.

Alap ápoláshoz meg Octenisept folyadék.

2019. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Olvastam azt is hogy a hidrogén peroxid és a szódabikarbóna keveréke segíthet. Szerintetek?
2019. febr. 23. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!