Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizelet vizsgálat kimutatja,...

Vizelet vizsgálat kimutatja, hogy dohányzom?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves lány vagyok, egy ideje rá szoktam a dohányzásra (sajnos) viszont e-cigarettára váltottam 2 hónapja és nikotinos liquidet használok. Vezetési alkalmasságira megyek holnap délután és az lenne a kérdésem, hogy meg tudják e mondani, hogy használok nikotin tartalmú készítményt, ha igen akkor szülőknek ezt elmondják? Még nem beszéltem erről szüleimnek és nem akarom, hogy így jöjjenek rá. Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. febr. 25. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem fogják egy sima labor vizsgálaton kideríteni.
2019. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lesz vizelet vizsgálatod a vezetési alkalmasságira? :D (Nekem tavaly látás,vérnyomás, pénz aztán szia.)

Nem mutatja ki, mert nyilván nem azt keresik benne.

2019. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze az autóvezetéshez (ez a vezetési? ahhoz miért kell vizelet? - vagy én nem értem) a dohányzásnak, nem nézik. Az orvosi lelet eredménye kizárólag az orvosra és páciensre tartozik, miért mondanák el a szülőnek? 17 évesen közel felnőttként nincs is kísérőre szükséged.

Ha hosszabb ideje dohányoztál, lehet már rég tudták, csak nem szóltak. Nehéz elrejteni a jeleit.

2019. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igazából kb 1 éve dohányzom, amikor nem volt ecigim akkor napi 4-5 szálat szívtam el, mostanában heti 1-2.
2019. febr. 25. 17:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Elvileg nézik vizelet vizsgálatnál azt hogy nem e használok kábítószert vagy ilyesmit
2019. febr. 25. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nézik vizelet vizsgálatnál azt hogy nem e használok kábítószert vagy ilyesmit - nyolc általános azért szükséges, ha jól tudom.


Olyan dolgokat vesz figyelembe a háziorvos, ami alapján el tudja dönteni, alkalmas vagy-e a vezetésre.

Ha a kórelőzmények indokolják, akkor akár teljes kivizsgálást is kérhet. Nekem még kórházba is be kellett feküdnöm pár napra.

2019. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

A vizeletben csak a vércukrot keresik .

Ettől független fejezd be a dohányzást.Nem ettől leszel nagylány ,hanem attól ,hogy normális ésszel tudsz gondolkodni .

2019. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
A hamutálca szagú szádon hamarabb megérzi.
2019. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nincs cigi szagom mert amint már említettem ecigizek :)
2019. febr. 26. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!