Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lopedium bevétele után lehet...

Lopedium bevétele után lehet székrekedésem?

Figyelt kérdés
2 napja ment a hasam de olyan helyzetben voltam, hogy vennem kellett be 2 db lopediumot. Azóta nem tudtam elmenni nagywczni. Ez normális? Hány napig lehet ez így?
2019. febr. 26. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nap volt a max. Próbálj olyan ételeket enni, amik serkentő hatásúak.
2019. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már egy hét is tőle. Har rám hallgatsz elég belőle egy darab is bőven.
2019. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért vettem be 2 szemet, mert a betegtájékoztató szerint 1 adag az 2 szemet jelent. Lehet rossz ötlet volt. :( De most irtózatos görcsök közepette gubbasztok a wcn egy ideje, nem tudom, hogy a gyógyszer okozza e
2019. febr. 26. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, hogy annyit ír, de nem értem, miért, így (szerintem) felesleges annyit bevenni legközelebb, elég "durva" cucc.

Nekem is szokott ilyet, hogy nagy görcsök után indul meg egyszer csak a lavina, amit addig megfogott.

2019. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pont így történt nekem is, ahogy írtad! :)


Köszi a tanácsot, legközelebb tényleg jobb lesz, ha 1et veszek csak be.


Köszi mindenkinek

2019. febr. 27. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!