Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet nagyon durva...

Mitől lehet nagyon durva székrekedésem?

Figyelt kérdés
Hónapok óta székrekedésem van folyamatosan. Voltam orvosnál, bélflóra regenerálót írt fel meg valami por szerű hashajtót ami nem használ. Heti 1× vagy 2× van székletem, általában nagyon híg valószinűleg a dulcolaxtól. Ha azt nem vennék be, egyáltalán nem tudnék wcre menni. Hunyadi gyógyvizet is iszok minden nap, az se mindig használ. Étrendem rendben van, sok vizet iszok és sok rostot eszek. Kivizsgálásra februárra kaptam időpontot. Addig mégis mit csináljak? A dulcolaxhoz kezdek hozzászokni, az is csak akkor hat már ha egyre többet veszek be. Mit csináljak? Mitől lehet? Más is volt már ígx?
2018. nov. 29. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden reggel egyél meg egy szem aszalt szilvát, és egy kefírt éhgyomorra. Kell a zsiradék is. Lehet olaj is.
2018. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!