Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Combcsont ciszta?

Tavaly felfedeztek egy cisztát a combcsontomban, el is mentünk vele a Semelweis klinikára Dr. Perlaky Tamáshoz. Azt mondta, hogy nem kell megműteni, mert ha nem nő tovább, akkor 30-40 éves koromra magától fel fog szívódni. Jelenleg 18 vagyok és nemsokár lesz megint kontrol röntgen. A kérdés, hogy felessem-e a műtétet, ugyanis nem szeretném minden évben röntgeneztetni magam, eddig is jópárszor voltam már (más probléma, semmi köze ehhez) és a tudatomnak is "jót tenne", hogy nincs ott semmi.

Előre is köszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: ciszta, combcsont, comb, csont, műtét

2019. febr. 28. 21:16  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vizeletvizsgálatbol ki lehet mutatni heredaganatot?
Ha nem derül ki?
Az áll aoám vizsgálatának eredményén, hogy 22 * 22 mm-es ciszta a májon. Ez akkor jóindulatú elváltozás?
Mik a legjobb megoldások a zsírmirigy (ciszta) eltüntetésére?
Pilodynalis ciszta műtét nélkül?
Hogy fog zajlani a ciszta műtétem illetve a felépülés?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!