Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kötés leáztatása sebről?

Kötés leáztatása sebről?

Figyelt kérdés

Benőtt a körmöm a lábujjamon, ézért sebészeten megműtettem. Levették a körmöt róla. A doktor azt mondta, hogy hétfőn menjek vissza, leveszik róla a kötést. Viszont én ismerem az ilyeneket, semmit nem foglalkoznak, megfogják letépik a véres, rászáradt kötést a sebről. Azt mondta a doktor hogy ne kapjon vizet fürdésnél.

Hétfőn reggel leáztathatom én ezt? Akár le is vehetem róla a kötést? Tennék rá egy másik steril géz lapot addig ameddig be megyek.


2019. márc. 1. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, ahogy ne érje víz, akkor inkább ne áztasd le, nehogy befertőzd, nem biztos, hogy letépi.
2019. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mintha már lett volna ez a kérdés fent .

Kamilla teában áztasd le .

2019. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet hogy volt már. De nem én írtam, nem találtam előző kérdést.

Köszi. Valahogy mindenképpen le kellene szedni. Tuti hogy lefogja tépni. Bátyámnak is ugyan ilyen volt. Letépték neki.

2019. márc. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!