Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hátul a derekam fáj. Mitől...

Hátul a derekam fáj. Mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Iskolában maradtam rosszul. Elkezdett nagyon fájni a jobb felin a hasam. Gyengeség. Azt hittem, hogy elájulok, úgy szédült a fejem. Máma ettem: reggel kakaót, és iskolaban sajtos kiflit, és 2 Mila kekszet.


Már a fájdalom átment a derekamra. Székletem volt máma 2x is amikor hazajöttem suliból. Nem vettem volna észre, hogy véres-e lett volna a székletem. Pisilni tudok, fájdalom nélkül, nem csip. Családban van beteg aki vastagbélre volt műtéten, és olyan eset is van a családban, hogy az a zacskója van a hasához téve, ami be megy az ürülék. Már attól félek, hogy nekem is neadjisten valami problémám lesz. Nem fáj annyira, de nem is foglalkozom most vele, és akkor is érzek ott fájdalmat a hasamban. Most pl már a jobb felére átment a fájdalom.

Vérvételen voltam 2x is, és minden rendben volt.


Mi lehet ez? Mit tegyek? Megvagyok ijedve.


2019. márc. 4. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges tippelgetni, mert csak stresszelnéd magad.

Kéne egy ultrahang.

2019. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen ultrahang?
2019. márc. 4. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasi.

Háziorvossal kéne íratni egy beutalót a belgyógyászatra, vagy arra az osztályra, ahol nálatok hasi ultrahangokat csinálnak.


Összekennek ilyen zselé trutyival, és húzogatnak rajtad ilyen bizbaszt. A doki meg monitoron nézi hogy nézel ki belülről.

Lehet sima alhasi görcs, vagy akár vesekő is kisugározhat, sok apró dolog lehet, ha nem múlik, akkor úgyis ez a menetrend.

Háziorvos, aztán ultrahang.

2019. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobban érzem magam. Köszönöm a válaszokat. Lehet attól is, hogy nem ettem ma rendszeresen? Vagy a súlságos hypochodnertől?
2019. márc. 4. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!