Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az értékekről kellhet már gyógyszer vagy ezt még csak figyelni kell? (PAJZSMIRIGY, Labor) Többi lent.

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanokat kérdeznék, akiknek van ezzel kapcsolatban tapasztalata. Ez mennyire számít rossznak? Ettől lehet hízás sport és odafigyelt étkezés mellett? Lassult anyagcserét és fáradékonyságot indokolja vagy máshol kell keresni a megoldást?


Voltam vérvételen, aminek az eredményei:

-Kalcium, Foszfát, Magnézium, fT4 és 25-OH D-vitamin normál tartományban van.

-TSH 4,050 (ez már 8,610-ról ment le gyógyszer nélkül) (Referencia tartomány: 0,400-4,000)

-fT3 7,8 (Referencia tartomány: 2,8-6,5)

-Anti-Tireoglobulin 78.10 (Referencia tartomány: <4,00)

-Anti-TPO 13,43 (Referencia tartomány (<10,00)


Ultrahangra hónap végén megyek.

Endokrinológushoz vissza, pedig áprilisban.



2019. márc. 5. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek annyira kicsi eltérések, hogy szerintem nem kell gyógyszer. Az endokrinológushoz mindenképpen vissza kellene menni.
2019. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Leírom mi történt eddig hátha idetéved valaki. A pajzsmirigy UH eredménye Diffúz pajzsmirigy parenchyma laesio.


Kaptam gyógyszert, amit holnap kezdek szedni.

2019. ápr. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!