Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a fejem a bal...

Miért fáj a fejem a bal halántékomnál?

Figyelt kérdés
Szóval, már kb. egy hónapja fáj a fejem a bal halántékomnál. Valamikor átmegy a fájdalom a bal felemre. Van amikor nem fáj, úgy 2-3 napig aztán megint visszajön. Sokszor van olyan hogy amikor az ujjaimat végig húzom a bal halántékomnál akkor fáj, és a fájdalom belesugárzik úgy oldalba. Van mikor magától fáj, van mikor csak ha elkezdem tapintgatni. A bal halántéki erem kicsit ki van dudorodva de csak mikor megerőltető fizikai munkát végzek. De ki tudom tapintani az eret mindkét oldalnál, bal oldalt talán jobban. 20 éves férfi vagyok, 75kg. Alkoholt ritkán iszom, dohányzok, de napi 10 vagy több szálat szívok el, mindennap mozgok. Van hogy kevés folyadékot iszom, kb napi 1-1,5 litert. Szorongok és depresszióm is van, semmilyen gyógyszert nem szedek. Válaszokat előre köszönöm.

2019. márc. 5. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt nem fogunk diagnózist adni neked, menj neurológiára, aki legalább egy koponya MR vizsgálatra elküld. De beszédes tüneted a depresszió. Ha ezzel nem kezdesz valamit időről időre sajnos csak rosszabbul leszel.
2019. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem is azért tettem fel a kérdést hogy felállítsunk egy diagnózist, csak érdekel mások véleménye, hátha volt már valaki ilyen helyzetben. Egyébként, volt már hogy agydaganatra gyanakodtam, meg is ijedtem, hogy mi ez a fájás már. Utoljára tavaly nyáron volt ilyen, de akkor kb 2-3 hétig tartott.
2019. márc. 6. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj daganatra, nekem is van olyan tünetem, hogy a halántékomnál megnyomom akkor fáj. Lehet akár érprobléma, de erőlködésre sokaknál kijön.Járj utána, de ne aggódj, felerősíti a szorongást egy olyan dologtól, ami lehet semmiség. 20 éve fáj a fejem, most migrénes is lettem, de itt vagyok:-))
2019. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nem zavar nagyon, nem őrülök meg a fájdalomtól, nem is akadályoz semmilyen fizikai munkában, koncentrációban sem, csak ilyen nem nagyon volt velem.
2019. márc. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!