Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Katasztrófa a Hormon rendszerem?

Katasztrófa a Hormon rendszerem?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok s régebben felvetették a túl soványságomra hogy túlműködik a pajzsmirigyem.

Nos ez kb 8 éve volt. 15 évesen.

Most 23 évesen kb ugyan olyan vagyok mint egy 15 éves. kicsi vékony alkat 49 kilóval.Semmi szír semmi háj egy gramm se.

Ami érdekes hogy én szerintem a tesztoszteron szintem a béka segge alatt lehet.. Ha megborotválkozom ami ritka mint a fehér holló kb 3 hónap mire vissza nő s az is nagyon ritka arról nem beszélve, hogy ehetek mint egy disznó nem hízok egy kilót sem. sőt még fogyok is.


Szerintem a tesztoszteron szintem annyira alacsony hogy a női hormon szintem magasabb nála.... Nőies alakt vagyok eléggé s ezt orvosoktól kapom meg. Mikor munkahelyen a orvosi felmérés volt még a ottani doki is megjegyezte hogy tiszta nőies.. Mellékesen a vérnyomásom mindig a egekben van. 49kg vagyok 171 cm s a vérnyomásom ilyen 87/140-167 körül szokott lenni s sokszor nyomja a mellkasom s fáj.

Iszom eleget bőven s sokat eszem de kész katasztrófa a szervezetem szerintem....Nagy mértékben elkezdett hullani 3 éve a hajam amit 3 vitamin adaggal kárpótolok de kb csak megállítottam a hajhullást.


Most akkor meg mi a fene bajaim lehetnek.

Férfi hormon termelés alacsony s magas női?

Meg magas pajzsmirigy túlműködés.

S miért magas ennyire a vérnyomásom? Sorra megbukom minden munkahelyen a alkalmin a magas vérnyomás miatt.

Elküldenek hogy vizsgáltassam meg a háziorvossal az meg csak a kezembe nyom egy lapot hogy napi 3 szor mérjem le....s töltsem ki.

De ezzel kitörölhetem.dolgozni akarok s nem engedik a vérnyomás s a vékony alkat miatt mert törékenynek mondanak....



2019. márc. 6. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
El kéne menni endokrinológushoz és kardiológushoz.
2019. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már 8 éve felmerült, hogy hormonbajod van, miért nem vizsgáltattad ki?
2019. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ki akartam csak a sulit rendesen hazavágta mikor 1 hónapig bent tartottak a semmiért. 1 hónapig megfigyeltek de semmi vizsgálatot se csináltak csak sima vérvételeket így abbahagytuk. Pajzsmirigy UH-ra meg nem kaptunk időpontot sem.Nemrégiben a háziorvos el akart küldeni Debrecenbe endokrinológushoz, bár nőgyógyászatis magán-hoz küldött ajánlóval mert pontosabbnak mondta a övékét....vagy tréfálni akart nem tudom.Kardiológus meg nem tudom mi. :S
2019. márc. 7. 02:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológus, akár magán is, pénzbe kerül, a TB-s-re elég sokat kell várni.
2019. márc. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!