Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez chemtrail? Tudatos népirtás?

Ez chemtrail? Tudatos népirtás?

Figyelt kérdés

Egyre több ember köhög magyarországon. Én magam is elkaptam. Az orvos szerint ritka, antibiotikumra ellenálló fertőzés, alapvetően vírusos. Az orvos azt mondta, hogy "szórják" ránk (háziorvosom) és az amerikaiak gyártják. Ügyeleten voltam nála, fáradt volt, gondolom azért beszélt ilyeneket. Azt mondta 15 féle ilyen vírust mutattak ki magyarországon és ebből afrikai törzseket is találtak. Nagyon veszélyesek és mindenki megbetegszik tőle. A hosszú távú károkat amiket okoz a szervezetben senki sem ismeri. Okozhat bármit, agyi leépülést, meddőséget, könnyebb befolyásolhatóságot, rákot, vagy alacsonyabb élettartamot.


Ti is észrevettétek, hogy pár éve több és több a köhögős betegség?



2019. márc. 10. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
A chemtrail csak elmeháborodottak agyában létezik.
2019. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a kipufogógázok nem egészségesek, de nem furcsa, hogy senki sem szólalt meg, és leplezte még le?
2019. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyíkemberek szórják a Sorossal együtt.
2019. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Covid 19
2021. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!