Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki hord kozuletek ma is...

Ki hord kozuletek ma is gumipelenkat? Miert? - (gumipelenka = a moshato pelenkanadrag, ami kivul pvc folia boritasu)

Figyelt kérdés
en hordom non-stop es mindig veszek foleje meg gumibugyit is!!

2019. márc. 12. 12:00
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

utolso!!


pontosan! napkozben is kivalo a pelenka de foleg a gumibugyi,mert minden bent marad meg a szagok is!! estere meg kitunoen alszom jol bepelenkazva es gumibugyiban!!eppezert rajtam non-stop 24/7 van pelenka es gumibugyi!!(most is egy kiralykek gumibugyit hordok alaja molicaire pelenkaval)

2019. ápr. 19. 08:11
 12/36 anonim ***** válasza:
Én latex pelenkazó bugyival tena super vagy maxi slippet. Kényelmes, megbizható, tőkéletes védelem amikor csak szükség van rá.
2019. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

hat ez az "amikor szukseg van ra"

csakhogy nekem 24/7 Non-Stop,szuksegem van pelenkara es gumibugyira!

ejjel nem ebredek fel ha pisikelni kell!nappal meg mire olyan helyre erek mar bent van a gumipelenkamban!keptelen vagyok visszatartani!-ezert aztan Anyukam ellenorzi surun van-e rajtam pelenka es gumibugyi!

2019. ápr. 20. 10:40
 14/36 anonim ***** válasza:

Nem szabad elfeledkezni arról, hogy még a pisis mosható pelenkákat is sűrűbben kell cserélni még az éjszaka alatt is. És tiszta mosható pelenkában jobb az éjszakákat végig aludni. Meg a gumibugyikat sem árt cserélni éjszaka alatt is.


Így elkerülhető a pelenka kiütés. Addig a mosás előtt lezárható vízzel félig tele pelenka vödörbe kell helyezni, a szennyezett mosható pelenkákat.

2019. jún. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Hol lehett beszerezni?
2019. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

utolso!

a netrol peldaul!

etsy.com nem tul dragak ott! de van peldaul az amazonon is

2019. jún. 28. 08:40
 17/36 A kérdező kommentje:
uj gumibugyikat vettem! ma piros gumibugyit hordok
2019. júl. 31. 08:30
 18/36 anonim ***** válasza:
Én is hordok gumibugyit non-stop.Most a napokban kaptam meg a megrendelt gumibugyimat.Narancssárga szimü.Alatta TENASLIP szuper pelus van.
2020. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
most omutsu supert gordok
2020. máj. 8. 02:25
 20/36 anonim ***** válasza:
Én Inkoswiss gumibugyit hordok tenaslip szuper pelenkával.
2020. máj. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!