Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki hord kozuletek ma is...

Ki hord kozuletek ma is gumipelenkat? Miert? - (gumipelenka = a moshato pelenkanadrag, ami kivul pvc folia boritasu)

Figyelt kérdés
en hordom non-stop es mindig veszek foleje meg gumibugyit is!!

2019. márc. 12. 12:00
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
"inkoswiss"? nem is hallottam rola! jo gumibugyi?
2020. máj. 9. 00:44
 22/36 anonim ***** válasza:
Inkoswiss = kinky diapers
2020. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
ah ok! igy ismerem!
2020. máj. 10. 00:35
 24/36 anonim ***** válasza:
Talán az idősebb korosztályhoz tartozók még hordhatnak latex gumibugyit, hogy meg akadályozzák az esetleges véletlen szivárgást vagy mert textil pelenkát használnak. Olyanokra gondolok akik még vásároltak annó betegápolási guminadrágot illatszer vagy háztartási boltban. Dombóvári gumibugyiként is ismert volt. Itt és máshol se számíts olyan jelentkezőkre, főleg ne nőkre akik felvállalják, hogy pelenkát kell hordaniuk és azt gumibugyival teszik. Fiatalabb talán egy kettő beválalja de a nyugdijas vagy a közeli egy sem, még ismerkedési vagy barátkozási céllal sem ebben biztos lehetsz! Persze ki tudja, véletlenek lehetnek...?
2021. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha Magyarországon belül elterjedne, a 3 évesnél idősebb gyermekektől a felnőttekig a mosható csónakos pelenka is. Egyre több olyan fogyatékossággal élő gyermek és felnőtt él akiknek szükségük van pelenkára.
2021. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

en nonstop hordom es szeretem a gumipelenkaimat de mindig guumibugyival!

39/N

2021. máj. 19. 07:40
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordom, nem látok benn semmi roszat. Imádom ahogy finoman feszíti szét a lábam a pelus, és zörög rajt a feszes gumibugyi. A leg izgatóbb, mikor reggel feltelt felduzzadt pelusra felfeszül a gumibugyi.
2021. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Olvastam egyik forómon, hogy egy fiatalember aki éjszakára vizet inkontinens, neki a Tetra kifogó pelenka és a gumibugyi vállt be éjszakára. Sok vizeletett tud felfogni a Tetra kifogó pelenka, és csak reggelig végig tudja aludni az éjszakát pelenka csere nélkül, mivel reggelre veszi észre ha tele van a Textil pelenkája. Teli textil pelenkában reggelizni is van ideje, mert nem szívárog a gumibugyitól a textil pelenkája amikor nagyon tele van neki.
2021. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

27-es

brrrrr en nem szeretem havramfeszul a gumbugyim! inkkabb a buggyosabb de zorgosebb pvc anyaguakat hordom,mint most egy nagyon zorgos pvc lila gumibugyit,alatta vilagoskek gumipelenkaval!!

egesz nap rajtam lesz addig mig ujra bepisikezek! minden ejjel bepisikezek! neha nappal is es mivelaz utcan nnem cserelek peluskat, igy pisikesen jovok haza!ikamban is!

nemreg keltem sarga csurom lucskoos gumibugyiban!elofordult mar hogy locsogott a gumibugyimban is!

2021. máj. 20. 06:49
 30/36 A kérdező kommentje:

28-as!

en gumipelenkat hordok inkabb!

ez kivulrol,; vastag eros pvc folia boritasu bugyi,mint egy jo gumibugyi, belul viszont vasstag puha cotton, moshato pelenka!

termeszetesen meg erre jon feltetlenul egy jo gumibugyim is!

a gumipeluska sok piisit elbir!

2021. máj. 20. 06:53
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!