Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tüdőráktól fájhat a karom...

A tüdőráktól fájhat a karom is? A hajlatba? Nekem most fáj, de csak gyengén és nem is állandóan! Nehézlégzésem volt, (Vagyis inkább sóhajtozási kényszer) de kezd elmúlni! Remélem nem tüdőrák! 19 vagyok!

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen logikus, hogy ha fáj a könyökhajlatod akkor tüdőrákod van. :D

Miért kell mindig a legrosszabbra gondolni?

Dohányzol?

2010. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki minden héten tüdőrákot akar diagnosztizálni magán?
2010. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom!
2010. júl. 3. 09:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem dohányzol, akkor elég csekély az esélye annak, hogy tüdőrákos legyél ilyen tünetek mellett. Meg különben is, a rák elesettséggel, fogyással jár.
2010. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hipochondriával keresd fel kérlek a helyi ideggondozót!:))
2010. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ritkán a tüdőrák válltáji fájdalmat okozhat, de a könyökhajlat sosem szokott fájni.


Amúgy lehet, hogy valóban el kellene látogatnod egy pszichológushoz/pszichiáterhez.

2010. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A neten nézz utána, hogy mik a tünetek... A ráknak szerintem nem felismerhetetlen/gyenge tünetei vannak... Szerintem is keress fel egy pszichiátert/neurológust (ideggyógyászt), aki tud segíteni a hypochondrián! :)
2010. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!