Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Inhüvelygyulladáson mi segít,...

Inhüvelygyulladáson mi segít, mennyi idő mire meggyógyul?

Figyelt kérdés
Feketenadálytős krém,richtofit,fáslizást csinálom most. Gipsz nem lehetséges van egy 4hónapos babám. Esetleg levehető gipsz érhet valamit? Vagy van krém ami segít?

2019. márc. 16. 06:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Flektorral kentem agyba főbe,és jó lett!!! Nem azt mondom,hogy teljesen elmúlt de már alig érzem. Estére fásliztam,már elhagytam azt is. A búb is kisebb lett. Nem mentem orvoshoz,a gyógyszertárban mondták,hogy ez jó lesz.
2019. jún. 26. 17:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd van, én már gipszben vagyok. Az egész nyarat így kell töltenem.
2019. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Itt akiknek gipszben van már a keze, az ujjaitokat is begipszeltek?

Pénteken tettek gipszbe de nekem az egész karomat ujjakkal együtt még a hüvelykujjamon is van félig gipsz. Gipszlevetel szeptember vége :( addig lesz csere, számíthatok kisebb gipszre?

2019. júl. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!