Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadság ellen valami praktika?

Izzadság ellen valami praktika?

Figyelt kérdés

28L vagyok kb.50kg, tehát semmi súlyfelesleg, de mégis a hónaljam állandóan nedvesedik, a térképrajzolatok az ingemen eléggé kellemetlen :( látványt nyújtanak az odatévedt (=fürkésző) tekinteteknek. A szagával nincs bajom, mert nem büdi. Viszont ha elkezdek írni, vagy gépelni érzem hogy megint nedves lett a pólóm / ingem.


Már sok izzadásgátlót kipróbáltam, de nekem igazából egyik sem jött be. Tudnátok segíteni? Van valami jó kis praktika az izzadás ellen?


(amúgy nem borotválom, hanem gyantázom, ha ez számít bármit is :))


2010. júl. 3. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg hintőpor? :-/
2010. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
solutio antisudorica
2010. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én a Neways golyós termékét használom,aluminiummentes,csak természetes anyagokkal.Igaz nem olcsó, de sokáig elég,és garntáltan nem izzadok tőle.Műtétet nem javaslom(kivenni az izzadtságmirigyeket)!Vannak házi praktikák, de tartósan egyik se jó,a boltban reklámozott 24,36,48 stb.órás deók marhaság.

Ha gyantáztatod a hónaljadat, azzal semi gond,de ne vegyél aluminiumsós deókat!!(egyes kutatások szerint a mellrákra való hajlamot elősegítheti).

2010. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Doriiisss válasza:
Púder :)
2010. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy a nedvességmegkötő dezodorok nem használnak mivel az fizikailag lehetetlen.
2010. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
praktikát nem tudok, de a garnier mineral dezodorokat mindenképp próbáld ki. nekem bejöttek :)
2010. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A hintőport kipróbáltam, de kb 20 percig jó, utána még az is lefolyik XDDD


solutio antisudorica (köszi hogy írtad) volt is ilyen itthon (igaz szav ideje lejárt, de a doboza alapján nem is emlékeztem arra hogy ez arra való csak pakoltuk az egyik helyről a másikra) bár annak ellenére hogy alumíniumot tartalmaz (mellrákot okozhat) a kedvező ár kb 500Ft és a hatásossága (most olvastam máshol is és nagyon dicsérték) mellette szól.


Neways golyó? Erről még nem hallottam! Ezt hol lehetne beszerezni? Lennél olyan kedves és megírnád hogy ez a termék általában mennyibe fáj? (=mennyibe kerül?)


Púder: Ha-ha-ha XDDD Nem elég a kétszínű térkép rajzolat, de ettől még színes is lesz az tuti :DDDD


Műtét: máshogy szeretném megoldani. Most olvastam egy másik oldalon, hogy a pacáknak kivették a hónalj mirigyét, és a hátán kezdett el izzadni, (kompenzációs izzadás) és hogy túlforrósodott...


Botox: hát inkább még nem, köszönöm :D amúgy is idegméreg, meg azt a 120e Ft-ot azért másra - talán még okosabban -is el tudnám költeni :DDDD


"Kizárt hogy a nedvességmegkötő dezodorok nem használnak mivel az fizikailag lehetetlen."

Nekem sajna kb 10-20 percig jönnek be, aztán olyan mintha be sem kentem volna :((((


garnier mineral dezodor: a golyósat próbáltam ki, vagy nem akar felszívódni, vagy nem tudom mi van vele, de ugyanúgy "méregtelenítek a hónom alatt meglapuló mirigyek" mintha valami mást használnék pl.:Rexona


Tudom minden bizonnyal én vagyok rosszul összerakva, de ha tudtok még jó ötleteket szívesen venném azokat.


Előre is köszönöm!

2010. júl. 3. 13:14
 8/13 Doriiisss válasza:
De a púdert ne úgy vedd, hogy bunkóságból írtam, hanem tényleg izzadásgátló hatása van. Amúgy még van egy spray amit a gyógyszertárban lehet kapni és az is izzadásgátló, modjuk az egy kicsit drágább módszer, de hatásos. Meg nézem a nevét majd ha hazaérek, és akkor majd megírom ha érdekel. :)
2010. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Meg nézem a nevét majd ha hazaérek, és akkor majd megírom ha érdekel. :)"


Hú, de kedves vagy! azt nagyon megköszönném :D


Egyébként púdert szoktam tenni az arcomra is, de a nagy melegben az is lefolyik... bár lehet vannak már izzadásgátlósok is, majd megnézem dm-ben, ross-ban (de amúgy ötletnek nem rossz)

2010. júl. 3. 13:44
 10/13 Doriiisss válasza:

[link]

Azt hiszem ez volt az, és rosszul emlékeztem az árára. Nem biztos, hogy nálad hatásos, de a körülöttem levőknek bevált.


Amúgy ha ez sem segít még kipróbálhatod:

-vichy intensive anti-perspirant 48H

-Bodymed izzadásgátló krém ~női

2010. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!