Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy küzdjem le ezt a szégyenem?

Hogy küzdjem le ezt a szégyenem?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, és a bimbóm körül rengeteg sötét szőr van. Korábban nem zavart annyira, mert ritkább volt, de most olyan , mint ha erősebb,sötétebb lenne.

Párkapcsolatnál ez kellemetlen számomra,olyankor kiszedem csipesszel, de csúnya ha beletörik, és ott marad a kis fekete pötty.

Nőgyógyász már látta, azt mondta nem kevés.

Adott beutalót, de nem merek elmenni, annyira kellemetlen. :(



2019. márc. 16. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Beteg vagyok, de szégyellek elmenni orvoshoz. Akko most mit tegyek?
2019. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El kell fogadni, mást nem tehetsz. Nekem is ilyen és én jóval fiatalabb vagyok.
2019. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nők 95%-nak vannak szőrszálak a mellbimbói körül, csak a legtöbben tépkedik csipesszel.

Ha neked túl sok és zavar is, akkor menj orvoshoz. Ha annyira korlátolt vagy, hogy inkább orvoshoz sem mész, akkor így jártál.

2019. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet van valamilyen orvosi megoldás, amelyet alkalmazva többet nem nő ott szőr, kérdezz utána.
2019. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb kellemetlenség orvoshoz menni, mint továbbra is tépkedni a szőrt a mellbimbód körül? :S Nem tudom ott szabad-e de szőrtelenítő krémet próbáltad már?
2019. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel hiába mész, úgysem tudnak mit csinálni.Van aki ilyen alkat, szőrösebb mint mások.Nekem is elég sok fekete szőr van rajta,viszont én máshol is nagyon szőrös vagyok. A lábam,karom pl. annyira szőrös, hogy ha nem borotválnám, a férfiakétól is szőrösebb lenne.
2019. ápr. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!