Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy mostanában...

Mitől lehet, hogy mostanában mindannyiunknak gyakran viszket a bőre? Összefügghet a víz minőségével?

Figyelt kérdés
Szigetszentmiklóson lakunk. Az elmúlt pár hónapban mindannyiunk bőre viszket, fürdés, hajmosás után, és nem szárad ki, bőrbetegségünk sincs. Egymástól függetlenül kezdtünk el panaszkodni erre, és másoktól is hallottuk, hogy ugyanilyen problémájuk van. Lehetséges, hogy a víz változott meg? Érdemes lenne bevizsgáltatni?

2019. márc. 21. 21:11
 1/2 A kérdező kommentje:
A mosószert nem változtattuk, kaja ugyanaz, tusfürdőből, samponból pedig mindenki mást használ, és ugyanazt, mint korábban, tehát ezek is kizárva.
2019. márc. 21. 21:13
 2/2 anonim válasza:

Én is ezt tapasztalom már egy ideje, nem vagy vele egyedül, bár én nem pesti vagyok, hanem borsodi.

A tél és a fűtés szezon kezdetével fürdés után mindig viszketett a bőröm, sokak szerint a száraz levegő teszi a fűtés miatt. Nekem abbamaradt az elmúlt hetekben, tehát valószínűleg nálatok más lehet a gond...

Én sem váltottam se tusfürdőt, se sampont, étkezésem is ugyanaz volt és a testápoló használatára is odafigyeltem, mégis fennállt a probléma majdnem egész télen.


Lehet, hogy a víz a hunyó. Ha orvos szerint semmi bőrbetegség sincs, sem allergia a termékekre vagy változtatás az életmódban, akkor a víz is egy lehetőség.

2019. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!