Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha semmi törés, repedés,...

Ha semmi törés, repedés, elváltozás nincs a sarokcsonton akkor mi lehet mégis a gond?

Figyelt kérdés

Se sarkantyú, se kényelmetlen cipő (már, eddig olcsó focicipőm volt, de nem használtam csak 1,5-2hónapot azóta van ez a fájásom mióta nem járok, ha nem fájna most is járnék), se törés, se repedés, semmi, csak amiatt fáj mert még nem fejeződött be a kicsontosodás (vagy mi, lehet csak csontosodás) és mert hirtelen sokat nőttem, testvéremnek is volt ilyen gondja, másnak talán a gerince fáj ilyentől, az nem zavarna mert gerincfájással tudnék edzeni, így viszont nem tudok futni és ezáltal focizni sem. Bejelöltem a képen hol fáj, mit tehetek hogy gyorsabban befejeződjön ez a folyamat, kevesebbet kelljen pihennem és újra járhassak edzésre? Még minimum 1 hónap pihenésre vagyok kényszerülve. (bocsi ezt a képet találtam csak).

[link]

(csak itt és csak a bal lábamon fáj)

15/f


2010. júl. 4. 00:50
 1/4 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál,röntgenen, csontkovács segíthet még?
2010. júl. 4. 00:51
 2/4 anonim válasza:

Nincs lúdtalpad? Az szokott sarokfájással kezdődni (nekem is így kezdődött, két hónapig kínlódtam vele, utána már fájt a teljes talpam, majd a lábboltozatom is, végül kimondták a diagnózist: kezdődő lúdtalp) :(


Azóta betétet viselek, és nem fáj már.

2010. júl. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A sarok fájásodhoz nem tudok mit hozzászólni, de viszont amit írtál, hogy ha a gerinced fájna, azzal tudnál focizni. Ez 1 nagy tévedés. Nekem hátgerinc problémáim vannak, és sokszor az alvástól is féllek, mert akkora fájdalmakkal jár.A focira meg rá se merek gondolni. "Próbáld meg a csontkovácsot".
2010. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Osteohell ha jól emlékszem, ilyet kell kérned a patikában, nem vényköteles, de szerintem segít. Kb 1200 forint egy dobozzal, nem lenyelni nyelv alatt szopogatni!

Nekem bejött és rendbe hozott , másfél doboz kellett !

2010. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!