Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a lépem körül?

Mitől fáj a lépem körül?

Figyelt kérdés
2017 november vegetol december vegeig mononukleozisom volt. 2018 januar-februar ota faj bal oldalt a bordaim alatt, a lepem korul. Voltam 2 ultrahang vizsgalaton, orvos is megtapogatta, nincs megnagyobbodas, tobb vizet iszok mint azelott, pont erre figyelve, de kellemetlenul faj. Mitol lehet?

2019. márc. 26. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A mononuklezóistól.
2019. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hello. nekem is ez a bajom. nem is csak a bal de jobb odalon is a majamnal, mononukleozis utan. Ultrahangon minden rendben(3 helyen vegeztek el) azt mondtak. Neked mennyi idő mulva mult el? koszi
2020. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Meg mindig nem mult el, de ritkabbak a fajdalmak. Pl akkor veszem eszre mikor sokat nevetek, akkora eegge gorcsos erzest erzek... de probalom nem eszrevenni

Orvosnal voltam legutobb igazolasert, es megkerdeztem tole, hogy ez normalis-e, es kicsit megijedt, gyorsan megtapogadta a hasam nehogy erezzem valamit :D

Kiirt ultrahangra, de vegul nem mentem el, nem ereztem szuksegesnek hogy egy harmadik ultrahang is azt mondja hogy minden rendben es utana is fajjak

Szerintem majd ritkul es elmulik egy ido utan :)

2020. márc. 29. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!