Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitő lehet az, hogy a torkomba...

Mitő lehet az, hogy a torkombam gyakran gyűlik össze olyan váladék, ami köhögést vált ki bennem?

Figyelt kérdés

60 éves férfi vagyok.

Nen vagyok megfázva,de gyakran dugul el az orrom. Főleg éjszaka arra édredek,hogy teljesen kiszárad a szám és a torkom is.Sajnos,már jó ideje küszködök ezzel a problémával.

Felkerestem a fül-orr gégészeti szakrendelést,de miután elmondtam,hogy milyen tüneteim vannak, a vizsgálat után a szakorvos ACC 600 váladékoldót és köptetőt írt fel.

Nekem nem azzal van a problémám,hogy nem jön fel,hanem azt szeretném tudni,hogy mitől keletkezik.

Ha esetleg valaki tudna segíteni,azt előre is megköszönöm,mert szeretnék megszabadulni ettől a gyakran visszatérő tünettől!


2019. márc. 27. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Dohanyzastol van ilyen leggyakrabban, esetleg az?

Ha nem, akkor inkabb en elmennek masik ful-orr-gegeszhez..

2019. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom,és alkoholt sem fogyasztok.
2019. márc. 27. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Reflux, allergia??
2019. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok egyikről sem.
2019. márc. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!