Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Párom elalvásnál sokat "rángatózik", és tudom hogy ez jellemző az embereknél hogy ilyenkor megrándulnak az izmaik (vagy azt érzik hogy zuhannak ugye) de nála különösen sok ilyen rángás van, keze, lába, vagy akár az egész teste rángatózik elalvásnál, van hogy percenként talán 8-10 alkalommal is. Persze nem tart sok ideig csak ebben a félálomban csinálja. Normális hogy ilyen sokszor és viszonylag nagyokat ráng?

2019. márc. 30. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Neurológus kéne (aki jó rosszal semmire nem mentek).

Van alvásklinika de nagyon sok negatív vélemény van.

Neurologus pontos vizsgalatokat kellene elvegezzen (4nél voltam mindegyik csak a "csukott szemmel orrot erintsd meg szoritsd meg a kezem jarj egy vonalban egyneesen 2 metert" csinálta nálam ami egyedül 1-2 sulyos demenciára agyvérzésre utaló jel lehet. Szoval ha csak ennyit csinál akkor érdemes maganba menni. (Nem tudom milyen a magan sose jutottam el, 10év alatt életvidám fiatal porgos lányból izomsorvadt egy bevasarlast alig vegigmenni tudo ember lettem. Ennyit az allamirol. Szerencses aki jo orvost fog ki).

2019. márc. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!