Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha veszek egy kollagén kapszát...

Ha veszek egy kollagén kapszát/port, az jó másra is?

Figyelt kérdés
Ha úgy van az a bizonyos kollagén kapszula/por reklámozva, hogy a bőr fiatalítására, akkor az pl. nem jó a térd fájásra? A térdem mostanában újra elkezdett fájni és gondoltam kipróbálok valami más gyógyszert. Találtam kollagént a gyógyszertárban, de aztán eszembe jutott, hogy mennyit reklámozzák mint arcbőrre és jobb az ára is. Ha veszek olyat, akkor az hatással lehet a térdre is?
2019. ápr. 5. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Térdra jó drágám a közönséges étkezési zselatin, napi 2tk joghurtba keverve-hidegen. (Am ez jó a bőrnek,körömnek is)
2019. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsönek igaza van tökéletesen, a kolagén kapszulákban is közönséges zselatin van, csak jobban hangzik
2019. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* kollagén
2019. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Marha kollagént vegyél, mert az a legjobb (a sima zselatin általában disznóból van. Nem rossz az sem, de nagyságrendekkel jó a marha változat)

Nekem a dr. Lenkei kollagén por vált be leginkább, de lehet kapni más jó termélet is. Nézd meg, hogy melyikbe milyen mennyiségű hatóanyag van, mert sok kollagénnek reklámozott termékben kb. nincs semmi.

2019. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!