Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az az érzés, mintha...

Miért van az az érzés, mintha süllyedne le a föld felé?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron elsetem , felbuktam egy vavizelvezető vasrácsába amit 10 cm -re megemeltek .Este volt rohantam , mert vihar érkezett gyorsan be kellett zárnunk .. / munkahelyi baleset / kificamodott a bal vállam / befelé / és a gömb csont tört egy darabon. Már közel 1 éve hogy fizikoterápiára járok / torna / de még mindig fáj a vállam és a nyakszirtnél levő izmom.Valami nyomja az ínszalagokat. Néha úgy érzem , mintha süllyedne a testem lefelé a föld felé. Mitől lehet ez az érzés ? A gerincem mellett levő hátizom is fáj. a derekamról pedig az izmaim bekeményednek le a combom hátsó részére, a járásom sem fitt tőle. Most a doktor írt egy Algix 90 mg gyógyszert valamivel jobb . /külföldön vagyok / ha haza megyek derék-gerinc CT-re megyek.Lehetséges hogy valami idegszálat nyom valami ?
2019. ápr. 5. 17:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!