Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Szerintetek mi történt?

Segítség! Szerintetek mi történt?

Figyelt kérdés

Kicsit magas a vérnyomásom. Gyógyszert is szedek.nem minden nap de ma beszedtem . 18 éves vagyok. Kávét soha nem ittam . Ma el kezdtem. Ahogy ittam sokszor mentem ki utána azonnal pisilni.mint aki fel van fázva . Ma ittam évek alatt legtöbb kávét. 1 2 bögrét . Eddig max pár kortyot . Ma elmentem wc kis és nagy dolgom.volt. Ma ettem 2 tojást. Egy paradicsomos húsgombócot

Es egy péksütit

Eljött a 6 óra . Annyira remegtem ingerült lettem mint szerintem lement valkinek a vercukra. Ölni tudtam volna -ételert .azonnal ettem.de ilyet életembe kb nem éltem át.olyan mitnha lement volna y cukrom.lehet a kave .miatt? Vagy lehetek cukor beteg? Vagy vajon a vércukrom ment le? Ma zöld teát és kávét is ittam egyszerre. Volt hogy . Szerintetek mi történt? Gyenge lettem hirtelen elkezdtem remegni. Ma ettem pedig 12 1 fele paradicsomos húsgombóc 1 db. 1 db péksüti . 6 ig már csak kis gyümölcs . És 6 kor jött rám remegés gyengeség farkasehseg .ijesztő volt. Szerintetek mi történt?


2019. ápr. 7. 18:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Lehetek cukor beteg ?

-

Okes elmegyek orvos megkérem merjék meg.

De szerintetek . Mi történt ? A kávé miatt is meg h.vllt ki nagy dolgom napközibe lehet nem ettem.sokat? Legtöbbet kellett.volna ennem? H iszok kávét is most ? Vagy kom akar cukorbetegseg is ? Fura ma ittam kávét és ma remegtem meg ereztem ilyet

2019. ápr. 7. 18:56
 2/4 A kérdező kommentje:

Többét kellett volna ennem?*

Volt ma kis nagy dolgom is ebéd után * és h iszok kávét lehet ehhez képest keveset ettem ?Kérlek válaszoljatok

2019. ápr. 7. 18:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma 3 4 ragot is rágtam.szerintem ahogy rágózok gyorsabban megehezubk .de en hirtelen jött rám 6 kor
2019. ápr. 7. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem utalnak a tünetek cukorbetegségre. Inkább megzavart a koffein.
2019. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!