Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezeletlen fülgyulladásnak...

Kezeletlen fülgyulladásnak milyen következménye lehet?

Figyelt kérdés

Azt hiszem fülgyulladásom van, fáj és be is van dugulva. Ez úgy 2 napja van. Már gyertyáztam és sprayztem is , de nem javult. Orvoshoz sajnos nem tudok elmenni, mert van egy kisbabám és a férjem pont a héten utazott el.

Rossz ez, hogy nem hallok, de nincs kire bíznom a picit. Elmúlik vajon magától?:S


2010. júl. 5. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj a gyerekkel orvoshoz, én volt,hogy kettővel mentem el.

Marfadandó halláskárosodást okozhat, akár teljesen elveszítheted a hallásod a gyulladt füledre.

2010. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig el kéne menni orvoshoz. Komoly, maradandó károsodás is lehet belőle. Súlyosabb esetben az agyhártyára, agyra is húzódhat.
2010. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak félek ,nehogy elkapjon valamit a babám.
2010. júl. 5. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen orvoshoz kell menni! Nálam ez krónikus,(Már műtöttek is) ezért már tudom: A Kövirózsa (lakásban, erkélyen, párkányon tartható igénytelen szukkulens növény) levelét pépesítve tedd a füledbe mint, egy dugót, illetve recept nélkül kapható a gyógyszertárban kevert Burow kenőcs. Átmenetileg a valamilyen kendőbe tett meleg só is segít, ha csomóra kötve a füledre teszed.! Kerüld a huzatot! Én egy kis vattapamacsot használok kocsiban, vonaton, vagy erős szélben.
2010. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!