Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Decemberben lejárt Frontin...

Decemberben lejárt Frontin okozhat bajt?

Figyelt kérdés

0,25-ös.

Bevettem egy szemet, mert napok óta semmit sem alszok, de utána villant be, hogy nem is 2018 van. Tudom, hülye voltam, de csak rápillantottam és már kaptam is be. Megpróbáljam kihányni, vagy nem lesz gond?


2019. ápr. 14. 18:50
 1/4 Presumptuous_Pisces válasza:
Nem okozhat. Ne hánytasd meg magad, mert azzal okoznál gondot.
2019. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megnyugodtam.
2019. ápr. 14. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont a nyugtatónál fontos, hogy ne lejártat vegyél be! Gondolom ebből még nem lesz baj, de most rögtön dobd ki a kukába az egészet. Rokonom került be lejárt nyugtatótól kórházba. Mivel még csak kb. 3 hónapja járt le, így nem hiszem, hogy gondot okozna. Írass fel újat.
2019. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Presumptuous_Pisces válasza:

[link]


Ahogy írtam. Nem lesz bajod. Ha problémát okoz, ott másnak is kell a háttérben lennie.


Én ugyan nem Frontint szedtem be, hanem már jó pár éve forgalomból kivont gyógyszert, az ég világon nem okozott problémát. Azogy írták, ez csak jogi/törvényi dolog, hogy ráírnak egy lejárati dátumot. Így működik az ipar és a marketing.

2019. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!