Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Amplifonról?

Mi a véleményetek az Amplifonról?

Figyelt kérdés
Közép-súlyos hallásromlásom van, és most tesztelem a készüléket, amit erre adtak. Nekem furcsa pl. hogy elemet csak tőlük lehet venni. Meg meg se hallgatták szinte a kérdéseimet. Azt se tudom, hogy nem fogja-e még rontani a hallásomat a készülék. Ti mit gondoltok erről?

2019. ápr. 19. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A hozzáállás attól függ, hogy éppen hova mész és ott ki van...

Fontos hogy az audiológus türelmes legyen, mert csak így lehet beállítani a készüléket.

2019. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is az amplifonnál csináltattam a hallókészülékemet.

Összességében meg vagyok velük elégedve, nem tapasztaltam olyat, hogy meg se hallgatták volna, amit mondok.

Elemet én is tőlük veszek, de inkább csak azért, mert viszonylag jó áron adják, és a boltjuk szerencsémre a közelemben van.

Simán vehetnék máshonnan elemet, nem lenne probléma.

Hidd el, hogy ha az audiológus rendesen bemérte a hallásodat, a hallókészülék miatt nem fog romlani a hallásod.

Ha esetleg mégis romlana, az nem valószínű, hogy a hallókészülék miatt lesz.

Már eltelt a kérdés kiírása óta egy kis idő. Milyen a hallókészülék? Bevált?

2020. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2:

Ja, nem lett belőle semmi. Inkább elköszörülök még a hallásommal, mert a hallókészülékekkel csak rossz tapasztalatom volt. A hallásromlásom amúgy sem szokványos.

2020. jún. 25. 15:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!