Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatta ezt? Bővebben lent!

Mi okozhatta ezt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy elég kellemetlen dologban szeretnék tanácsot kérni, hátha járt már valaki hasonló cipőben. 2 napja megjelent egy seb a nemi szervemnél a gáton (lány vagyok), tükörben is látható, pisilésnél csíp, egyébként különösebben nem fáj. Amit érdemes tudni, hogy éppen 2-3 napja volt egy hevesebb, kevés előjátékos menet a párommal, egyszer éreztem, hogy kicsit húzódik a bőr a gát részen. Azt remélem, hogy ekkor sérült meg. Viszont a seb sokkal inkább hasonlít egy fekélyre, ezért félek, nehogy herpesz legyen. Bár nekem még soha nem volt semmilyen herpeszem, 2,5 éves monogám kapcsolatban élek, ráadásul óvszerrel védekeztünk (bár nem végig a 2,5 év alatt, csak most az utolsó 1 hónapban). A páromnak már volt herpesze korábban, illetve nemrég apró pöttyök jelentek meg az ágyékán, azt hittük szőrbenővés, a makkja is volt már, hogy, "kipöttyösödött", de gyorsan el is múlt. Lehetséges, hogy, ennyi idő után jön elő nálam? Hólyagos, gennyes nem volt a seb. Veletek történt már ilyen, hogy egy durvább menet után látható seb lett? Természetesen ha pár napon belül nem múlik megyek a nőgyógyászhoz, csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem tudom ezt most hova rakni.

(Elnézést hogy ebbe a kategóriába írtam, csak itt talán több szexuálisan aktív személy tud segíteni.)


2019. ápr. 22. 23:18
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem mindenképp menj el orvoshoz, és mutasd meg neki.. főleg ha párodnak már volt nemi baja, (mert a herpesz az) sok esetben a férfi partner csak hordozó, és kb semmi nem jön ki rajta, csak a partnerén.. lehet, hogy azért jött ki, mert picit megsérült ott a hámréteged.. de én mimlndenképpen azt tanácsolom hogy menjetek el mind a ketten vizsgálatra.. gyors, fájdalommemtes, és maximum megnyugtat hogy semmi gáz


28/F

2019. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
elkaptad a herpeszét.
2019. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az időzítést nem értem akkor, régóta együtt vagyunk és egyébként tablettát szedek, de most az utolsó hónapban gumiztunk. Neki se volt már hónapok óta semmilyen tünete (orvosilag nem igazolt a herpesze, a száján volt amúgy, arra gondoltam a leírásban). De akkor minél hamarabb elmegyek dokihoz inkább, biztos ami biztos. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. ápr. 23. 00:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyusz, a herpesz évekig is tud lappangni. Ezt azért majd így mondd el a dokinak is. Lehet, hogy nem az, de esélyes. Jobb félni, mint megijedni ;)
2019. ápr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!