Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Legtöbb online pc/konzol...

Legtöbb online pc/konzol játékban, amelyben más játékosok ellen kell küzdeni, olyan szinten elkezd lüktetni a szívem, hogy teljesen bezavar és nem tudok koncentrálni a játékban. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Régebb óta fennáll ez a problémám, de már olyan szinten idegesít, hogy kénytelen vagyok rátok támaszkodni. Nem hiszem, hogy ez csak egy egyszerű izgulás lenne, hogy most ki fog nyerni, mert elvileg az ember ehhez egy idő után hozzászokik. Viszont nálam már nagyon régóta van ez. Nagyon szeretném valahogyan legyűrni, mert így úgy festek, mint valami balfék.

2019. ápr. 23. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez pánikbetegség.

Amúgy orvosi kérdés, nem egyéb.

2019. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kicsit utánanéztem, hogy mivel jár és eléggé arra utalnak a tünetek. Köszönöm a választ!
2019. ápr. 23. 13:24
 3/12 tototolk válasza:
60%
Túl termelődik az adrenalin nálam is ez van de szinte minden helyzetben amiben egy kis izgalom van. Én megoldom egy két füves cigivel jobb mint a nyugtatók. Üdv Hollandiából :)
2019. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Füves cigi oké, de azért én még nem szeretném kinyírni a szervezetem :'D
2019. ápr. 25. 14:34
 5/12 tototolk válasza:
A nyugtatók jobban szértkapják a szervezeted de leginkább az idegrendszeredet. Nem kell 0-24 be cigizgetni ahhoz hogy nyugodt maradj. Én jobb megoldásnak látom és itt hollandba alapból jobban ajánlják mint a nyugtatózást.
2019. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk arra lettem volna kíváncsi, hogy minden ilyen káros szer nélkül van e megoldás? Csak ez miatt nem akarok rákapni a cigire. Meg aztán sosem voltam oda érte.
2019. ápr. 29. 16:33
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Van, pszichológusnak hívják.

Meg se kell enni hozzá.

2019. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az megoldaná. Nincs lelki problémám, szóval az utóbbi felejtős.
2019. máj. 1. 03:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a pánikbetegség az nem lelki probléma.

Akkor mi?

2019. máj. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom, hogy téged mennyire zavar a betegséged.

Ha az életed nem veszélyezteti, akkor végül is a te döntsed.

Viszont a gyógyulás ELSŐ lépése a betegségtudat: vagyis az, hogy elfogadod:

1: TÉNYLEG beteg vagy,

2: VALÓBAN orvosra van szükséged.

Ha ez magadtól nem megy, akkor kérjél segítséget egy jó ismerőstől, hogy vigyen el.

2019. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!