Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi sokszori nagywczés...

Napi sokszori nagywczés utalhat betegségre?

Figyelt kérdés

Naponta legalább négyszer vagy ötször van nagy dolgom. Nagyon gyors az anyagcserém azt hiszem, bár úgy hallottam, hogy van akinek napi egyszer van csak, vagy még annál is ritkábban.

Van aki nem uralkodik minden nap.

Normális, hogy viszonylag kevés kajabevitellel sokszor vívom meg a trónok harcát naponta?



2019. máj. 1. 03:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az még belefér az európai normába, mivel úgy tartják, ahányszor eszünk, annyiszor székelünk. De egy célzott kivizsgálás többet tudna mondani.
2019. máj. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia. Hát nem tudom,nem vok orvos. Èn csak azt tudom h én mióta több vizet iszok nekem is sokkal gyorsabb az anyagcserém + mióta ízületvédőt szedek, egyszerűen beindítja az is. Totál ki vagyok tőle,engem nagyon zavar a dolog,H mindig azt kell néznem H wc közelben legyek.Pedig nem is hasmenésről beszélek. Èn ezt tehernek élem meg nap 1hez voltam szokva így én is simán nagy wc-zek 3x de van H 4x is,ha még havi baj is van ,akkor meg pláne extra érzékeny a gyomrom... :/ Meg hülyén hangzik de utálok feleslegesen enni. :D. Ha eszek/iszok, mindig tudom mi lesz a vége.

Míg nincs más problémád ez mellett, mint pld véres széklet meg mondjuk hasmenés,addig sztem ne aggódj,nem hiszem h baj lenne.Mondjuk nem tudom H neked mindig ilyen gyors volt e az anyagcserèd vagy csak neked is felgyorsult "valamitől", mint nekem. Remélem te azért jobban éled meg mint én. :)

2019. máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl sokat és/vagy túl sok rostot eszel
2019. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!