Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegségre utalhat...

Milyen betegségre utalhat esetleg?

Figyelt kérdés
másfél hete kezdődött nehéz nyeléssel és gyomorégéssel..elsőnek elkezdtem enyhíteni a tüneteket természetes dolgokkal ez ment is meg diétáztam de le is fogytam 3kilót..a másik a köldököm alatt jobb illetve baloldali irányba néha a gyomrom ilyen érdekes hangokat ad ez mire utalhat? lehet a stressz miatt is? voltam orvosnál..doktornő szerint nem lehet komoly bajom csak agyon hajszolt stresszes vagyok..persze elmentem Hasi UH-ra ott nem találtak semmit és megyek gyomortükrőzésre is..próbálok egészségesen étkezni..de ami zavar hogy nem hízok hanem vagy stagnál vagy fogyok egy picit mindig és lassan nem lesz rajtam semmi..a doktornő szerint lehet Helicobacter vagy valami gyomor fertőzés..aki volt hasonló helyzetbe leírhatná köszönöm!

2017. dec. 26. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet pl reflux és helicobacter is, de majd a tükrözésnél kiderül.
2017. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!