Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb orvos semmire való, penzhajhasz?

Figyelt kérdés
Vagy csak velem szemben ilyenek? Már rengeteg orvosnál megszivtam, mert semmi hasznosat nem tudtak nekem mondani, lekezeltek, félválrol vettek, egész életemben szívok miattuk. A neten kell összeraknom, hogy mégis mik lehetnek a problémáim, a legjobb amikor bemegyek a dokihoz, elmondom és totál hülyeséget ír fel így is, ellenben a pénzt azt kéri. Már nem azért, de ők azért orvosok szerintem, hogy bizonyos dolgokat már ránézésből felkene ismerniük. Vagy csak velem szemben ilyenek mert luzerkepu vagyok? Na az se lennék, ha lett volna valami értelmes haziorvosom, aki elmagyarazza és felismeri a hülyegyerek énemnek, hogy ki kell venni az orrmandulamat, de nekem már biztos jobban kellett volna tudni akkor is...

2019. máj. 1. 07:10
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy nagy általánosítás,és provokáció. Nem minden orvos ilyen.
2019. máj. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"A neten kell összeraknom, hogy mégis mik lehetnek a problémáim, a legjobb amikor bemegyek a dokihoz, elmondom" - na igen, ez minden orvos álma. Ha a net elég, akkor mi a francnak mész orvoshoz? Az orvos nem fűszeres, hogy azzal menj be, hogy "egy doboz pirospaprikát kérsz".


Másrészt az egész társadalom egyre inkább rohadt. Az orvosok is a társadalom tagjaiból kerülnek ki. Miért is lennének mások? - Amúgy ahogy a többi ember között, így az orvosok között is vannak nagyon rendesek is.

2019. máj. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
A jobbak elmentek külföldre. Kevés az orvos, alacsony fizetés miatt kevesen maradnak itthon; nem a legjobbak, és mivel kevesen vannak, örülhetsz, hogy a praxis egyáltalán be van töltve, különösen, ha falun laksz. Hogy csodadoktor, aki csoda, ha meggyógyít, az egy másik kérdés.
2019. máj. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

“Ha a net elég, akkor mi a francnak mész orvoshoz? “ -mert a net csak egy kiindulási pont, azt várnám hogy egy orvos picit többet tudjon, és a net nem ír fel neked gyógyszert, kezelest stb.


Vannak nagyon rendes orvosok is persze, de igazán komolyan vehető is? Akivel lehet haladni egyről a kettőre? Gondolom ha lenne egy rakat pénzem, akkor picit jobban, gyorsabban mennének a dolgok.


“alacsony fizetés miatt kevesen maradnak itthon“


A maganorvos is ilyen, aki 15 perc után kéri a 10-est. Nem tudja az ember már hova menjen.

2019. máj. 1. 07:33
 5/10 A kérdező kommentje:

”A jobbak elmentek külföldre. ”

Lehet, de tartok tőle hogy a képzés is szar eleve, főleg az öregeknél akik le vannak maradva.


Az az érzésem, hogy itt mindenki csak sajátmaga és a jóisten segitsegeben bízhat.

2019. máj. 1. 07:42
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
"A neten kell összeraknom, hogy mégis mik lehetnek a problémáim, a legjobb amikor bemegyek a dokihoz, elmondom és totál hülyeséget ír fel így is, ellenben a pénzt azt kéri." Nem, nem kell a neten összeraknod, hogy mi lehet a bajod, csak bemész, elmondod a panaszaidat (vagyis nem azt, amit a neten összeolvastál, hogy doktorúr nekem torokgyulladásom van, hanem azt, hogy fáj, gyenge vagy, lázas stb.). Honnan tudod, hogy totál hülyeségeket ír fel? Szerinted, amit te írnál fel az jobb lenne? Poénból 9 év mire valaki házi orvos lesz? Nem a te tiszted megítélni egy orvos szaktudását. A magyar orvosok stílusa és viselkedése gyakrabban szenved csorbát, de a tudásuk európai szinten az egyik legjobb. Ez alól is van kivétel, mint mindenhol.
2019. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os a tünetek írom le, de nem arra diagnosztizal ami helyes, nem kezdek el vele vitatkozni nyilván, nem oktatom ki, bár lehet kikene, ugyanis nincs végtelen időm és pénzem.
2019. máj. 1. 09:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"nem arra diagnosztizal ami helyes" - mert TE TUTIRA tudod, mi a bajod. A hiba veled van. Ilyen arrogáns viselkedéssel mit vársz?
2019. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as igen tudom tutira, arrogáns vagyok most igen, mert dühös vagyok rájuk.
2019. máj. 1. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert az van bent a fiatalok gondolkodásában, hogy a pénz az isten. Erre nevelik őket. Mindenkit hajszolnak, hogy menjen ki külföldre dolgozni, ott mennyivel többet kereshet, nem tudják a kevesebbel beérni.
2019. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!